Asociatii Olanda

Nr. crt. Asociatii Reprezentant Adresa Nr. Telefon E-MAIL Site
1 Fundatia Speranta Rotterdam  Andrea Teunissen 00.31.010.4221126  stichting.speranta@xs4all.nl www.stichtingsperanta.nl
2 Fundaţia DutchRo, Arnhem Mariana Mihăilă 31649306907  MMihaila@dutch-ro.nl, contact@dutch-ro.nl http://www.dutch-ro.nl/
3 Fundaţia Olanda-România, Haga Cristina Elena Cristescu 31622196376 foundation@netherlandsromania.eu. www.netherlandsromania.eu
4 Fundaţia FOR Children, Amsterdam Loredana Mavrodin, Luciana Ilie 00 31 616391692, 00 31 616323814 info@iforchildren.org http://www.iforchildren.org/
5 Fundaţia „Project”, Amsterdam Maria Rus Bojan 31614789395 project.stichting@gmail.com http://www.projectfoundation.nl/
6 Asociaţia „Podiumul românesc”, Utrecht Constantin Duca 31616377855 constan10duca@gmail.com www.roemeenspodium.nl/beta
7 Fundaţia „România Cultural”, Wezep  Sylvia van der Sluis 31383759779 s.sluis@inter.nl.net  http://www.roemenie-cultureel.nl/
8 Fundaţia Aria Jolanda Mohanu 00 31 172211187 info@aria-ro.nl http://www.aria-ro.nl/
9 Fundaţia „Comitetul de cooperare cu România”(„Stichting Comité Samenwerking Roemenië”) Gabriela van Rijen-Teodorescu 31164673703 ajpcvanrijen@wanadoo.nl www.axentesever.tk
10 Romanian Students Association in the Netherlands (ROSAN) Ştefan Nicolai, Tudor Fabian   nicolai.stefan@gmail.com
11 Liga Studenţilor Români din Străinătate – filiala Olanda  Eveline Mărăşoiu   Eveline.Marasoiu@nl.lsrs.ro
12 GRASP (Societatea Globală a Tinerilor Profesionişti Români) – filiala Olanda  Iustin Iftime   iustin.iftime@mygrasp.org www.mygrasp.ro
13 Romanian Students Association in TU Delft   Mekelweg 4, 2628 CD, Delft  0152786177   http://groups.yahoo.com/group/delft123/      
14 Restaurant cu specific românesc PONDEROSA   Rode Heklaan 5, 9401 SB Assen 31592355141   http://www.restaurantponderosa.nl/

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *